HAKKIMIZDA

‘Dahiliğin yüzde biri ilham,
yüzde doksandokuzu terdir.’

-Thomas Edison

BİZ KİMİZ?


Checkmate’e hoşgeldiniz. Checkmate, 2010 yılında İstanbul’da kurulmuş markaların, tüketicileriyle arasında güçlü ve provakatif bir ilişki kurmalarına yardımcı olan bağımsız bir ajanstır.

2010’dan günümüze çok farklı sektörlere farklı disiplinlerde işler ürettik ve her bir işe aynı tutku ve merak ile yaklaştık. Biz kendimizi büyük fikirlere sahip küçük, esnek ve hızlı bir takım olarak görüyoruz. Büyük fikirleri çekici, akıl dolu ve inovatif deneyimlere çeviren bir tutkuya sahibiz. Bu tutku bizi yükseklerden uçan bir ruha sahip gösterse de ayakları her zaman yere basan bir takımız.

Ekip olarak tasarımın ve teknolojinin bir arada ya da ayrı ayrı kullanıldığı çok geniş bir yelpazede işler üretiyoruz. Çalıştığımız markalar için, web siteleri tasarlıyor, uygulamalar ve kampanyalar geliştiriyor, içerik yönetim sistemleri inşaa ediyor ve yeni markalar tasarlıyoruz. Bunları yaparken insanların tartışabildikleri ve duygusal bağ kurabilecekleri bir iletişim dili kullanıyoruz.

Bugüne kadar özenle iş ürettiğimiz markalar arasında Turkish Technic, Balıklı Rum Vakfı, Memorial Sağlık Grubu ve Uyar Group gibi değerli markalar var.

Bizimle çalışırsanız, odaklanmış ve tutkulu bir takımla iş yapıyor olacaksınız ve eğer projelerinizde sınırları aşmak istiyorsanız bizimle çalışmak iyi bir başlangıç olacaktır.